Eshop s napojením naEET

Modul „Podpora Heureka Pointu“

Pokud si v nastavení dopravy a plateb vytvoříte nový způsob dopravy, a to Heureka Point, budou moci Vaši zákazníci využívat k vyzvedávání svého zboží síť výdejních míst Uloženka.cz. Získáte tak možnost spolupráce s jedním z nejlevnějších dopravců na našem trhu.Díky tomu si obohatíte nabídku dopravců pro Váš e-shop o přepravce, který na rozdíl od ostatních, umožňuje zákazníkům, aby si sami určili, kdy a kde si své zboží vyzvednou.

 

Stačí, pokud se zaregistrujete do systému Uloženky, který Heureka využívá. Po registraci obdržíte licenční klíč, po jehož vložení do systému se Vám načtou pobočky Heureka pointu. V nich si pak označíte ty pobočky, které využíváte ve svém eshopu.

 

Náš modul již sám odesílá údaje o dostupnosti objednaného zboží na konkrétní pobočce Heureka Pointu a Vaši zákazníci tak uvidí, kdy si budou moci své zboží odebrat, a to za minimální náklady na přepravné.

 

Zaslat dotaz k tomuto modulu


Tento článek slouží k popisu modulu informačního systému binargon. Více informací najdete na stránce tvorba a pronájem eshopu a ceník modulů eshopu 

 

Kariéra