Specializovaná řešení eshopů

Kromě tvorby a pronájmu běžných eshopů nabízíme i specializovaná řešení eshopů. Pokud prodáváte produkty vyžadující konfiguraci, pokud chcete prodávat zboží pomocí aukce, popřípadě máte jiné speciální požadavky, nabízíme Vám zhotovení eshopu na míru. Na této stránce se můžete inspirovat několika příklady specializovaných řešení internetových obchodů:

Konfigurátor sestav

 

Zadat nezávaznou poptávku

Co může zákazník změnit?

 Ve skupinách, které administrátor nadefinuje, může zákazník zvolit žádnou, jednu nebo více voleb. Počet voleb, které může zákazník provést určuje administrátor. Administrátor také definuje výchozí volby sestavy.

Navýšení výsledné ceny pro zákazníka

Výslednou cenu danou součtem cen zvolených komponent může administrátor libovolně navýšit. Takto můžete definovat například cenu práce (poplatek za sestavení, montáž a podobně).

Více eshopů - jedna administrace produktů

 

Zadat nezávaznou poptávku

Pro zákazníky provozující více eshopů nabízíme variantu tzv. satelitních eshopů. Toto řešení představuje jeden hlavní eshop, obsahující všechny produkty a objednávky z ostatních eshopů.

Všechny produkty na jednom místě

V hlavním (centrálním) eshopu jsou soustředěny všechny produkty. Administrátor pak určuje, které produkty lze koupit na kterých (pod)eshopech.

Příklad: V hlavním eshopu jsou zavedeny ledničky, pračky a televize. Administrátor určí, že na prvním eshopu se prodávají pouze ledničky a pračky a na druhém eshopu pouze pračky a televize.

Toto nastavení lze provést velmi detailně. Lze určit prodej jak celých kategorií, tak jejich podkategorií nebo jen jednotlivých produktů.

Rozdílné ceny pro jednotlivé eshopy

Pokud na dvou eshopech prodáváte shodné zboží, můžete ovlivnit cenu pro každý z eshopů. Příklad: Na dvou eshopech prodáváte televize. Pro první eshop určíte, že plazmové televize mají mít oproti hlavnímu eshopu cenu o 5% vyšší. Na druhém eshopu se má cena zvýšit pouze o 2%. Cenu lze ovlivnit následujícími způsoby:

  1. Zvýšením/snížením ceny o procenta (%)
  2. Zvýšením/snížením ceny o pevnou částku (lze např. zvýšit cenu vždy o 20 Kč)
  3. Nastavením pevné ceny (např. vše v kategorii vypínače bude stát přesně 500 Kč)

Všechny objednávky na jednom místě

Každý ze satelitních eshopů si uchovává přehled o svých objednávkách. Objednávky se však vyřizují přehledně a jednoduše z hlavního eshopu.

Eshopy se mohou vizuálně lišit

Jednotlivé eshopy mohou mít podle potřeby jak rozdílný design, tak rozdílně naformátované e-maily, rozdílné kontaktní údaje a podobně.

Aukční servery

 

Zadat nezávaznou poptávku

Pro aukční servery prodávající formou tradiční aukce nabízíme praktickou možnost on-line aukce.

Omezení času aukce

Každá aukce je omezena jak datem, tak přesným časem. Zákazník je informován o zbývajícím čase aukce bez nutnosti obnovování stránky.

Aukce pouze pro registrované zájemce

Aukce je omezena pouze na registrované zájemce. Administrátor tak má přehled o účastnících aukce.

Více druhů cen

Kromě vyvolávací ceny a minimálního příhozu má administrátor možnost zadat cenu pro okamžitou koupi.

Okamžitá koupě není povinná – administrátor ji může využít k nalákání zákazníků, kteří jsou ochotni rovnou zaplatit vyšší cenu. Takový zájemce pak dražbu přeskočí a získává produkt ihned.

V aukci je možno dražit i více kusů zboží – v tom případě je možno pro zájemce o více kusů zadat sníženou cenu.

Historie aukce – přehled výherců

Jak v klientské části, tak v administraci je k dispozici přehled posledních příhozů a výherců. V případě, že výherce aukce z jakéhokoli důvodu výhru nepřevezme, jsou k dispozici další výherci.

Penny aukce, neboli aukce s platbou za příhoz jsou fenoménem let 2010 -2011. Vyvinuli jsme vlastní řešení tohoto typu aukce, umožňující zakládání nových aukcí, sledování příhozů zákazníků a další.

Prodej downloadem

 

Zadat nezávaznou poptávku

Prodáváte multimediální obsah? Dokumenty? V tom případě Vám můžeme nabídnout moduly pro doručení zboží downloadem.

Zákazník po uskutečnění objednávky (po zaplacení) získá odkaz pro stažení zakoupených souborů. K dispozici je i možnost opětovného stažení zakoupených souborů v zákaznickém účtu.

Specializovaný prodej

 

Zadat nezávaznou poptávku

Musí se vaše produkty před koupí nařezat, speciálně zabalit, namontovat u zákazníka nebo vyžadují během prodeje jiné specifické úkony?

 

Právě takovéto eshopy jsou naší silnou stránkou! Produkty v eshopech mohou mít jak specifická nastavení, tak specifické výpočty ceny – vše podle konkrétních potřeb vašeho podnikání.

 

Pokud sháníte eshop pro prodej atypického nebo vysoce specializovaného zboží a služeb, neváhejte nás kontaktovat!

Kariéra