Tvorba a pronájem eshopů

Podpora, pomoc, vývoj

Podpora, pomoc, vývoj

Nabízíme jak on-line tak telefonickou podporu, nebo individuální školení práce s eshopem. Nabízíme i vývoj individuálních funkcí eshopu Vám na míru.

Cena od 490 Kč/měsíc

Cena od 490 Kč/měsíc

Pokud máte zájem o cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat a náš zástupce vypracuje řešení vám na míru.

Zkušební verze zdarma

Zkušební verze zdarma

Ano. Pokud chcete nechat zaslat přístupy do demoverze našeho eshopu, stačí kliknout na tlačítko chci vyzkoušet demoverzi.

Více než
100
hotových modulů a funkcí
zobrazit seznam
Registrace domény

Jsou nějaké vstupní poplatky?

U standardního eshopu ne. Jednorázová platba může být na začátku pořízení eshopu zapotřebí v případě, že vyžadujete naprogramování vlastních funkcí, nebo chcete k eshopu zhotovit vlastní design. Samotný eshop žádné vstupní poplatky nemá.

zobrazit dalších
11
odpovědí

Ukázka referencí

Reference Aga24Reference MooralsReference zahradni-stroje.czReference CadservisReference ElitooReference Scootshopzobrazit
další
reference
Kontaktní formulář
Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:
S čím vám můžeme pomoci? 

Tvorba a pronájem eshopů:

Naše řešení eshopu je vhodné jak pro malé firmy či živnostníky, tak pro střední a velké firmy. Díky možnosti složit si svůj eshop z požadovaných modulů získáte levný eshop s pokročilými funkcemi, který díky neustálému vývoji nezastarává. U nás platíte jen za ty funkce, které skutečně chcete!

Eshopy BINARGON jsou univerzální – nejsou omezeny na on-line prodej jednoho sortimentu zboží. Více druhů zboží můžete prodávat i v rámci jednoho internetového obchodu.

Tvorba eshopu na zakázku doladí systém podle vašich potřeb – speciální moduly a funkce, které nejsou v naší nabídce, pro vás doprogramujeme. Propojení eshopu s heurekou.cz, zboží.cz a dalšími porovnávači/vyhledávači cen je samozřejmostí.

Administrace eshopu umožňuje nadefinovat potřebné způsoby dopravy a platby. Ať už dodáváte zboží pomocí standardních dopravců, využíváte specializovaných kurýrních služeb nebo rozvážíte zboží ze svého ocbhodu sami, eshop vám pomůže s tiskem dokladů, složenek a svozových listů.

Nabízíme Vám i zázemí v podobě služeb – kdykoli vyřešíme vaše technické problémy, abyste se mohli bez starostí věnovat jen obchodu.

Jak pořídit eshop?

  1. První kontakt s budoucím provozovatelem eshopu – probereme s Vámi Vaše požadavky
  2. Zpracování kalkulace na dodání eshopu – po případném doplnění informací vypracujeme konkrétní cenovou nabídku a vše stvrdíme písemnou smlouvou o zhotovení eshopu
  3. Zapracování vybraného designu a dalších případných požadavků do eshopu
  4. Předání eshopu
  5. Opakovaná kontrola běhu a návrhy na následná vylepšení eshopu
Kariéra