Propojení eshopu s dodavatelem

Propojení na dodavatele dokáže synchronizovat data námi dodaného eshopu s daty Vašeho dodavatele. Pro jeden e-shop lze zhotovit více propojení současně. Můžete tak mít pro každý sortiment jiného dodavatele a přitom vše prodávat na jednom e-shopu

Ušetříte čas

Propojení s dodavatelem zahrnuje aktualizace všech dostupných informací o zboží. Vyhnete se tak ručním aktualizacím a zbytečné práci. Nejčastěji se aktualizují tyto informace:

    1. Ceny produktů
    2. Skladové zásoby
    3. Obrázky
    4. Popisy zboží
    5. Jakékoli další informace, které dodavatel poskytne

S kým Vás můžeme propojit?

Během naší praxe jsme zhotovili propojení s více než 150 různými dodavateli nebo podnikovými systémy. Co vše bude propojení s Vaším eshopem umět záleží především na tom, jaká data Váš dodavatel poskytne.

Mám svého dodavatele. Jak se s ním propojit?

Způsob propojení je ve většině případů řešen individuálně. Pomůžeme Vám s komunikací s dodavatelem a doladěním technických požadavků na propojení.

Propojení na míru

Většina zhotovených propojení je uzpůsobena na míru konkrétního zákazníka. Data, která putují od dodavatele, jsou tak e-shopem rozebrána a znovu poskládána do stavu, v jakém vyhovují konkrétnímu prodejci a jeho požadavkům na zobrazování zboží a jeho prodej.

Skrývání / zobrazování položek

Jedna z nejčastějších úprav je automatické rozhodování, které položky mají být na e-shopu zobrazeny. Nejčastěji se jedná o skrývání nebo zobrazování zboží podle skladové dostupnosti dodavatele. Může se ale jednat o mnoho dalších kritérií, jako je příslušnost k určitému sortimentu (chcete prodávat jen vybrané kategorie), značce a podobně.

Slučování produktů

Můžeme pro Vás připravit propojení, které sloučí více produktů do jednoho. Příkladem může být sloučení stejného produktu dodávaného v různých velikostech.

Vlastní marže

Marže na zboží od Vašeho dodavatele lze nastavit jak globálně (např. 20% na celý sortiment), tak pro každou kategorii zvlášť.

Skladové zásoby dodavatele a dostupnost

Každý dodavatel udává dostupnost zboží jiným způsobem. Pomocí našeho propojení můžete zobrazení dostupnosti co nejvíce sjednotit a usnadnit tak zákazníkům nákup na Vašem e-shopu.

Hlídání minimálních skladových zásob

Pokud využíváte skladového hospodářství, může za Vás e-shop hlídat i minimální skladové zásoby. Ke každé položce lze nadefinovat, při jakém minimálním množství má e-shop začít upozorňovat. Pokud minimum nezadáte, budete upozorněni při poklesu skladu na nulu.

Zasílání objednávek dodavatelům

Modul pro sledování minimálních skladových zásob dokáže i vytvářet objednávky pro dodavatele. Díky integrované správě objednávek můžete kontrolovat i průběh dodání.

Dropshipping

Pokud je Váš e-shop propojen na dodavatele, který podporuje systém dropshippingu, může e-shop přeposílat objednávky přímo Vašemu dodavateli. Ten už za Vás vyřeší vyúčtování i dopravu zboží k zákazníkovi.

Kariéra