Platba kartou v eshopu

Platba kartou již přestává být doménou zahraničních e-shopů. Námi pronajímané eshopy lze propojit s celou řadou platebních bran, které podporují platby kartou.

Platební brány specializované na platby kartou:

Česká spořitelna

(systém vhodný po České a Slovenské e-shopy)

Česká spořitelna je vydavatelem téměř poloviny v Česku vydaných platebních karet (údaj z poloviny roku 2012). Jako taková je tedy ideálním poskytovatelem platební brány pro platby kartou v e-shopech.

Global Payments - GP webpay

(systém vhodný zejména pro platby ze zahraničí)

Global Payments Europe dodává jedinečné řešení pro bezpečné platby na webu – on-line platební bránu GP webpay splňující nejnovější standardy karetních asociací - 3D secure.

Moneybookers

(systém vhodný zejména pro platby ze zahraničí)

Platební brána umožňující platby pomocí platebních karet (masterCard, Visa) a platebních metod jako JCB, GiroPay, DinersClub a mnoha dalších. Moneybookers umožňují svým registrovaným zákazníkům provádět nákup v e-shopu jednoduše a bez zbytečného vyplňování údajů jako číslo platební karty, pin a podobně. Skrill (Moneybookers) poskytuje služby přizpůsobené lokálním podmínkám se servisní podporu ve 12-ti jazycích a tuzemské platební možnosti ve více jak 30-ti zemích.

Wallet One (W1)

(Cílová skupina: Rusko, Ukrajina, Kazachstán a Jižní Afrika)

Platební brána umožňuje platby pomocí platebních karet VISA (Classic, Gold, Platinum) a MasterCard (Mass, Gold, Platinum).*

On-line platební brány

On-line platební brány sdružují více typů plateb do jednoho rozhraní. Kromě platby kartou můžete v těchto branách využít i platby pomocí složenek, bankovních převodů a specializovaných plateb konkrétních bran. Více o on-line platebních branách jako PayPal, PayU a dalších najdete v seznamu podporovaných on-line plateb našich eshopů.

Kariéra