Eshop s napojením naEET

On-line platby v eshopech BINARGON

E-shopy BINARGON dovolují použití mnoha platebních bran a on-line systémů.

Který platební systém vybrat?

Naše e-shopy podporují více druhů plateb současně. Pomůžeme Vám s výběrem těch pravých a to na základě cílové skupiny, zaměření e-shopu, nebo vašeho bankovního ústavu.

PayPal

(systém vhodný pro ČR i zahraniční e-shopy, cílová skupina zejména USA a západní Evropa)

Jeden z nejrozšířenějších mezinárodních platební systémů. Svým klientům umožňuje provádět on-line platby prostřednictvím PayPal účtu. Zákazník, který nakupuje na Vašem e-shopu tak nemusí zadávat číslo platební karty. Po nákupu v e-shopu je přesměrován do prostředí platebního systému PayPalu který zná a platba je tak pro něj důvěryhodnější.*

ComGate -platební brána

Modul "Comgate - platební brána" zajistí propojení eshopu a platební brány v reálném čase. Tato platební brána nabízí platby jak platebními kartami, tak i bankovními tlačítky většiny bankovních domů. Platební brána podporuje platby v rámci České a Slovenské republiky, na vyžádání také v rámci Evropské unie.

Velkou výhodou této platební brány je možnost částeční i plné refundace již provedených plateb v rozhraní platební brány.

Veškeré podrobnosti o této platební metodě naleznete na https://platebnibrana.comgate.cz/cz.

PaySec

(Systém vhodný zejména pro České e-shopy)

Platební brána PaySec umožní platby kartou držitelům karet VISA, MasterCard, VISA Electron, Maestro a Diners Club. V současné době také umožní přímou platbu klientům ČSOB a Poštovní spořitelny.*

PayU

(Systém vhodný zejména pro České e-shopy)

Platební systém PayU je univerzální nástroj pro jednoduché platby na Internetu. E-shopům nabízí širokou škálu platebních metod v jednom balení. Mezi hlavní patří podpora platebních karet, platba bankovním převodem a platba poštovní poukázkou.

e Platby VÚB

(Systém vhodný zejména pro Slovenské e-shopy)

Platební brána Slovenské VÚB Banky. Brána poskytuje pohodlný nákup ve Vašem internetovém obchodě s okamžitým připsáním platby a on-line přehledem plateb.

eKonto

(Systém umožňuje platbu zákazníkům Raiffeisen bank)

Chcete, aby Vaši klienti a obchodní partneři mohli platit za zboží a služby přes internet? Služba ePlatby umožní nejen platby přes platební bránu, ale i jejich sledování pomocí Přehledu plateb. Tato brána umožní zaplatit za objednávku v e-shopu všem, kteří mají zřízeno konto u Raiffeisen bank.*

Moneybookers

(systém vhodný zejména pro platby ze zahraničí)

Platební brána umožňující platby pomocí platebních karet (masterCard, Visa) a platebních metod jako JCB, GiroPay, DinersClub a mnoha dalších. Moneybookers umožňují svým registrovaným zákazníkům provádět nákup v e-shopu jednoduše a bez zbytečného vyplňování údajů jako číslo platební karty, pin a podobně. Skrill (Moneybookers) poskytuje služby přizpůsobené lokálním podmínkám se servisní podporu ve 12-ti jazycích a tuzemské platební možnosti ve více jak 30-ti zemích.

Wallet One (W1)

(Cílová skupina: Rusko, Ukrajina, Kazachstán a Jižní Afrika)

Platební brána umožňuje platby pomocí platebních karet VISA (Classic, Gold, Platinum) a MasterCard (Mass, Gold, Platinum).*

 

*Podmínky a fungování platebních bran a on-line systémů se mohou v čase měnit. Firma BINARGON není provozovatelem těchto služeb a nenese za jejich provoz žádnou zodpovědnost.

Kariéra