On-line platby v eshopech BINARGON

E-shopy BINARGON dovolují použití mnoha platebních bran a on-line systémů.

Který platební systém vybrat?

Naše e-shopy podporují více druhů plateb současně. Pomůžeme Vám s výběrem těch pravých a to na základě cílové skupiny, zaměření e-shopu, nebo vašeho bankovního ústavu.

Platební brána ThePay 2.0

Platební brána ThePay 2.0 sdružuje většinu oblíbených platebních metod a funkcí, mezi které samozřejmě patří platby kartou, platebními tlačítky, platby QR kódem, ale i stále více populární Apple Pay a Google Pay, opakované platby, platba Bitcoinem, odložená platba, apod. Obchodovat můžete také v zahraničních měnách. Kromě CZK jsou dostupné měny EUR, USD, GBP, HUF, PLN, RON, BGN a HRK.

Jednoduchou registraci do platební brány provedete zde

PayPal

(systém vhodný pro ČR i zahraniční e-shopy, cílová skupina zejména USA a západní Evropa)

Jeden z nejrozšířenějších mezinárodních platební systémů. Svým klientům umožňuje provádět on-line platby prostřednictvím PayPal účtu. Zákazník, který nakupuje na Vašem e-shopu tak nemusí zadávat číslo platební karty. Po nákupu v e-shopu je přesměrován do prostředí platebního systému PayPalu který zná a platba je tak pro něj důvěryhodnější.*

ComGate -platební brána

Platební brána ComGate nabízí více než 50 platebních metod - platby kartou i bankovními tlačítky všech bank v ČR, SK i PL. Platby v měnách CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, HRK a RON. Brána komunikuje v 10 jazycích. Má transparentní ceník, kdy s růstem objemů plateb se automaticky snižují poplatky. Procento z běžných transakcí je 0,79 % až 0,99 %. Žádné fixní poplatky u běžných transakcí. Peníze zasílány denně a zdarma na libovolný účet. Možnosti opakovaných plateb, zapamatování karty i integrace do účetních SW. Zřízení na dálku, aktivace s e-mailovou a telefonickou podporou.

PaySec

(Systém vhodný zejména pro České e-shopy)

Platební brána PaySec umožní platby kartou držitelům karet VISA, MasterCard, VISA Electron, Maestro a Diners Club. V současné době také umožní přímou platbu klientům ČSOB a Poštovní spořitelny.*

PayU

(Systém vhodný zejména pro České e-shopy)

Platební systém PayU je univerzální nástroj pro jednoduché platby na Internetu. E-shopům nabízí širokou škálu platebních metod v jednom balení. Mezi hlavní patří podpora platebních karet, platba bankovním převodem a platba poštovní poukázkou.

Pays

Platební brána Pays sdružuje nejčastěji používané platební metody, které zákazníci skutečně využívají. Je unikátní svým velmi jednoduchým použitím a klade důraz na maximální úspěšnost plateb z pohledu obchodníka. Aplikuje automaticky několik funkcí, které úspěšnost plateb ještě výrazně zvyšují (Druhý pokus o platbu, Připomínač plateb, Nedokončené platby). Poskytuje několik nadstandardních funkcí zdarma, které si obchodníci oblíbili. Jedná se například o funkce Platební odkaz, Platební předpis a E-produkty Pays. Tyto funkce usnadňují práci obchodníkovi a jsou velmi přínosné pro koncové zákazníky, kteří mohou zcela automaticky dostávat v potvrzení platby dárkové vouchery nebo slevové poukazy na další nákup. Pays je plně responzivní a poskytuje kvalitní a rychlou uživatelskou podporu.

e Platby VÚB

(Systém vhodný zejména pro Slovenské e-shopy)

Platební brána Slovenské VÚB Banky. Brána poskytuje pohodlný nákup ve Vašem internetovém obchodě s okamžitým připsáním platby a on-line přehledem plateb.

eKonto

(Systém umožňuje platbu zákazníkům Raiffeisen bank)

Chcete, aby Vaši klienti a obchodní partneři mohli platit za zboží a služby přes internet? Služba ePlatby umožní nejen platby přes platební bránu, ale i jejich sledování pomocí Přehledu plateb. Tato brána umožní zaplatit za objednávku v e-shopu všem, kteří mají zřízeno konto u Raiffeisen bank.*

Moneybookers

(systém vhodný zejména pro platby ze zahraničí)

Platební brána umožňující platby pomocí platebních karet (masterCard, Visa) a platebních metod jako JCB, GiroPay, DinersClub a mnoha dalších. Moneybookers umožňují svým registrovaným zákazníkům provádět nákup v e-shopu jednoduše a bez zbytečného vyplňování údajů jako číslo platební karty, pin a podobně. Skrill (Moneybookers) poskytuje služby přizpůsobené lokálním podmínkám se servisní podporu ve 12-ti jazycích a tuzemské platební možnosti ve více jak 30-ti zemích.

Wallet One (W1)

(Cílová skupina: Rusko, Ukrajina, Kazachstán a Jižní Afrika)

Platební brána umožňuje platby pomocí platebních karet VISA (Classic, Gold, Platinum) a MasterCard (Mass, Gold, Platinum).*

 

*Podmínky a fungování platebních bran a on-line systémů se mohou v čase měnit. Firma BINARGON není provozovatelem těchto služeb a nenese za jejich provoz žádnou zodpovědnost.

Kariéra