Binargon umí EET

 

Potřebujete vyřešit EET? Nemusíte hledat žádné další řešení bokem, nic propojovat s dalším systémem. Všichni naši zákazníci mají možnost pracovat s EET rovnou z prostředí eshopu (ať už používají naše kamenné pokladny, nebo ne).

Kolik to stojí?

Zákazníci s tarifem standard a profi mají modul EET bez měsíčních poplatků!
Zákazníci ve variantě start si mohou modul dokoupit za 200 Kč / měsíc.
V obou případech je potřeba zaplatit jednorázový instalační poplatek 600 Kč. (za instalaci jednoho certifikátu)

Týká se EET i mě?

Povinnost posílat doklady do EET má od 1.3.2017 obecně každý obchodník ve velkoobchodu i maloobchodu, pokud inkasuje hotovost, platby kartou, šeky, směnky nebo obdobná platidla. *1

Co musím udělat?

Pro spuštění EET potřebujete získat certifikát (jak získat certifikát jsme psali zde). Certifikát nám zašlete a my jej za Vás nainstalujeme do eshopu.

Potřebuji speciální hardware?

Pro samotné EET ne. Pokud využíváte naše kamenné pokladny, tak potřebujete tiskárnu pokladních dokladů, nepotřebujete však žádnou "speciální", stačí tu, kterou používáte již dnes. (Pokud ještě žádnou nepoužíváte, můžeme Vám nějakou doporučit)

 

*1 technická poznámka: jedná se o CZ-NACE skupina 45, 46 a 47. od prosince loňského roku se samozřejmě týká poskytovatelů pohostinských, stravovacích a ubytovacích služeb (CZ-NACE skupina 55 a 56). Legislativní rámec pro platby kartou (min na eshopu) bude možná ještě změněn, zatím však není nic jisté.

Kariéra