Home Credit a propojení s eshopem

Pozor: tento modul slouží pouze pro zákazníky, kteří používají staré rozhraní pro HomeCredit (verze před rokem 2019). Tato verze je ze strany HomeCreditu ještě stále podporována, doporučujeme však již použít novou verzi 2019

Nabídněte svým zákazníkům spolu s kvalitními produkty i kvalitní služby, mezi které bezesporu patří i splátkový prodej. Společnost Home Credit a.s. spolu s naším modulem umožní Vašim zákazníkům pohodlný nákup bez čekání u pokladny a složitého vyřizování na přepážce.

Jakmile uzavřete s touto společností smlouvu o spolupráci, jsme schopni Vás s ní propojit prakticky na počkání. Jak vypadá nákup s Home Credit a.s.? Stejně jako jiný nákup, jde vlastně o rozšíření platebních možností eshopu.

Zákazník si u vybraného zboží jednoduše spočítá výši splátek. V detailu produktu, po kliknutí na odkaz Home Credit, si zadá:

  • o jaký typ úvěru má zájem
  • počet splátek
  • může si upravit výši úvěru, pokud ví, že bude ještě pokračovat v nákupu
  • může si také zadat libovolnou částku akontace, ať již v korunách, anebo procentech
  • typ pojištění úvěru

Na základě těchto údajů je pak okamžitě vypočtena výše splátek a úroku.

V pokladně pak, při výběru platby za pomocí Home Creditu, je zákazník přesměrován na stránky této společnosti, kde si vyplní požadované formuláře. Tyto jsou okamžitě posouzeny a výsledek je ihned zobrazen jak zákazníkovi, tak i Vám jako prodejci.

Tento splátkový prodej se upotřebí zvláště u cenově náročnějších produktů, jako je elektronika, bílá technika, nebo nábytek.

Zaslat dotaz k tomuto modulu


Tento článek slouží k popisu modulu informačního systému binargon. Více informací najdete na stránce tvorba a pronájem eshopu a ceník modulů eshopu 

 

Kariéra