Přehled objednávek

V tomto modulu se Vám zobrazuje přehled všech uskutečněných objednávek, a to nejen z e-shopu, ale i z kamenné prodejny, pokud ji vlastníte. Zde jsou přehledně zobrazeny údaje o každém zákazníkovi, způsobu platby a dopravy, stavu objednávky a další. K dispozici je rovněž možnost výběru zobrazovaných kritérií, například podle času, data, čísla objednávky, zákazníka, stavu objednávky, dopravy ...etc. 

V detailu jednotlivé objednávky, si také můžete nastavit procentuálně daný zisk – rabat, z maloobchodní ceny konkrétního zákazníka. Systém sám vypočte cenu pro všechny produkty vybraného zákazníka, a to jak bez DPH, tak i s DPH. Mimo zvýhodnění v rámci cenových skupin, je to další možnost, jak motivovat zákazníka k dalším nákupům.

 

Také si zde můžete v případě potřeby vytvořit sami objednávku, pokud bude zákazník zboží objednávat například telefonicky.  

Zaslat dotaz k tomuto modulu


Tento článek slouží k popisu modulu informačního systému binargon. Více informací najdete na stránce tvorba a pronájem eshopu a ceník modulů eshopu 

 

Kariéra