Grafický návrh www stránek

Startovací design zdarma

Ke každému e-shopu vám nabídneme jeden startovací design zdarma! Na výběr máte z pěti designů, které můžeme na základě vašich požadavků upravit.

Jednoduchý design na míru

Přehledný a jednoduchý design je ideální volba pro zákazníky, kteří dávají přednost rychlé orientaci a menšímu počtu prvků na stránce. Je vhodný také pro technicky zaměřené weby.

Pokročilý design na míru

Náročný, propracovaný design doporučujeme zákazníkům, kteří kladou důraz na estetickou podobu stránky. Připravíme vám do detailů promyšlený a skutečně nepřehlédnutelný web.

Zkuste startovací design zdarma!

Chcete snížit počáteční náklady, nebo rozjet nový e-shop ihned? Nabízíme vám možnost spustit e-shop ve startovacím designu! Tento design je univerzální a jednoduchý, aby splňoval základní požadavky většiny začínajících e-shopů.

Naše portfolio

Najděte si v našich referencích práce, které se Vám nejvíce líbí! Jako inspiraci jsme pro vás vybrali několik desítek našich prací z nejrůznějších oblastí. V našem portfoliu najdete vše od velkých mezinárodních e-shopů až po jednoduché webové stránky – přizpůsobíme se i vašim potřebám!

Zhotovení wireframe

Nabízíme také zhotovení profesionálních wireframe. Wireframe jsou vstupní grafickou analýzou webu a slouží jako jeho skica. Pro ty nejlepší výsledky by měly být zhotoveny při realizaci každého většího projektu. Wireframe umožňuje přesnější úpravy finálního designu – váš web bude skutečně šitý na míru!

Jak probíhá spolupráce?

Máte zájem o naše služby? Po vyplnění formuláře budete kontaktováni naším zástupcem, který s vámi osobně nebo telefonicky probere vaše požadavky. Na základě vašich odpovědí a strukturovaného dotazníku pro vás bude vypracován finální design.

Kariéra