Webhosting BINARGON

 

Máte od nás e-shop či web? Zajistíme vám špičkový hosting na našich serverech! Servery jsou optimalizované pro běh našich e-shopů a jiné než naše produkty na nich neběží. Oproti běžným hostingům s řadou různorodých webů vám proto můžeme nabídnout ideální podmínky. Cena hostingu je daná zejména počtem produktů, které jsou v e-shopu umístěny. Pružně se mění podle toho, kolik produktů právě v e-shopu máte a vy tak nemusíte platit za výkon, který neodebíráte.

Co získáte v ceně?

Vlastní hosting znamená dostatečný prostor pro vaše fotografie, databáze i e-maily. Výhodou je naprostá bezpečnost vašich dat díky neustálému zálohování na více disků na stejném serveru.

V každém serveru jsou minimálně dva záložní disky. Nejméně jednou denně pak probíhá zálohování veškerých dat na další server umístěný v jiném městě. K dispozici jsou vám zálohy minimálně tři dny zpět.

E-mailové schránky zdarma

E-mailové schránky získáte zdarma ke každému hostingovému programu. Provoz emailu je zajištěn přes IPAM, POP3 a webové rozhraní. E-mail můžete spravovat přes běžné e-mailové programy (outlook, thunderbird atd.) a je vybaven antispamovým a antivirovým filtrem.

Provoz emailů na vlastní doméně je pohodlný, zajistí vám optimální funkčnost a také jednoduchou e-mailovou adresu, kterou si vaši zákazníci snadno zapamatují.

Nonstop sledování serveru

Každý server je pod neustálým dohledem 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Technická podpora je stále na místě a fyzicky může být u serveru do 30 sekund od zjištění výpadku.

Vše hlídají automatická čidla a každý server je navíc minimálně jednou denně fyzicky zkontrolován. Vaše stránky budou neustále dostupné a funkční!

Cena: platíte jen to co spotřebujete!

Na našich serverech platíte pouze za výkon, který skutečně spotřebujete!

Co když budete během vánoc potřebovat obsloužit trojnásobek zákazníků? Co když se rozhodnete radikálně zvětšit nebo zmenšit svůj sortiment? Co když potřebujete dočasně navýšit výkon svého webu či e-shopu?

BINARGON účtuje ceny hostingu dle skutečně spotřebovaného výkonu! Nemusíte kupovat vlastní server, nemusíte se bát vypnutí své prezentace kvůli zvýšené návštěvnosti. A jakmile vyšší zatížení pomine, začneme účtovat opět nižší cenu!

Profesionální serverovna

Všechny naše servery jsou umístěny v serverovně splňující standard TIER3+. Napájení serverů je zajištěno několika nezávislými 3-fázovými zdroji a v záloze jsou připraveny náhradní dieselové generátory.

Případný výpadek je ještě pokryt UPS technologií, která zajistí dodávku energie mezi případným výpadkem proudu a najetím dieselových generátorů.

Veškeré prostory serverovny jsou plně klimatizovány (24 hodin denně po celý rok na 20° Celsia). Je udržována konstantní vlhkost a teplo ze serverů má zvláštní odvod. Protipožární ochrana je zajištěna protipožárním systémem s inertním plynem FM-200. Celý prostor datového centra včetně prostoru pro kabeláž je pokryt sítí požárních čidel.

Serverovna disponuje certifikací od NBÚ a je hlídáno fyzickou i elektronickou ochranou s přepouštěcí vstupní komorou (vstup pouze pro jednu osobu najednou).

Konektivita do ČR

Za přenesená data u nás neplatíte! Nemusíte se tak omezovat ve velikosti obrázků nebo textů. 

Konektivita do zahraničí

Ani za běžnou konektivitu do zahraničí u nás neplatíte. Optické spoje do zahraničí pro vás nakupujeme záměrně naddimenzovaně – šetříme vaši peněženku!

Kariéra