Vícejazyčné webové stránky

Nabídněte zákazníkům informace v jejich jazyce! Prezentujte se v zahraničí a získejte širší okruh klientů – s naším řešením vícejazyčného webu to jde zcela jednoduše.

Rozdílné jazyky i rozdílný obsah

Administrační rozhraní umožňuje zadat pro každý jazyk jiný obsah. Kontaktní informace v Německém jazyce tak mohou například obsahovat jiný telefonický kontakt než Česká verze stránek.

Každý jazyk na vlastní doméně?

Pokud pro každý jazyk Vašeho webu zakoupíte vlastní doménu, nastavíme pro Vás běh webu tak, aby Německá mutace běžela na .DE adrese, Slovenská na .SK adrese a podobně.

Váš nový web může podporovat více jazyků, i pokud se rozhodnete neinvestovat do samostatných domén. V takovém případě Vám nabídneme řešení, které je optimalizováno pro vyhledávače, a přesto nabízí více jazyků na stejné doméně.

Automatické rozpoznání země návštěvníka

Naše řešení webových stránek nabízí i modul pro automatické rozpoznání země, ze které Vaši zákazníci přicházejí. Web i e-shop je tak schopen zákazníkovi přicházejícímu například z Francie automaticky nabídnout obsah ve francouzštině, stejně tak jako je schopen automaticky začít zobrazovat ceny v Eurech.

Kariéra