Nejčastější dotazy k tvorbě webů

Na jaké doméně můj web poběží?

Registrujeme pro Vás jakoukoli doménu. Pokud se rozhodnete pro pořízení vícejazyčného webu, můžeme zajistit běh jednotlivých jazykových variant na zvláštních doménách (německá mutace na .DE doméně, česká na .CZ doméně).

Jak bude web zálohován? Nepřijdu o data?

Všechny prezentace hostujeme výhradně na vlastních serverech s každodenním zálohováním. I v případě, že nějaká data omylem smažete, jsme schopni obnovit je ze zálohy - a to až 3 dny zpětně!

Jaká je cena zhotovení webu?

Cena je individuální podle vašich požadavků. Vždy se snažíme provést řešení webu tak, aby pro vás bylo finančně co nejvýhodnější, a to i v případě tvorby webů na míru. Máte zájem o webovou prezentaci? Kontaktujte nás – připravíme vám kalkulaci na míru!

Jaký design bude mít můj nový web?

Design Vám můžeme zhotovit přímo na míru. Rozložení, barvy, obrázky i písma s Vámi nejdříve zkonzultujeme a poté zhotovíme první návrh. Pokud budete spokojeni, dopracujeme zbytek designu.

Postaráte se mi o reklamu?

Poradíme vám se základními kroky optimalizace stránek pro vyhledávače, které se realizují přímo v administraci. Těm z vás, kteří chtějí dále zvyšovat návštěvnost svých stránek, rádi doporučíme vhodného specialistu na SEO a internetový marketing.

Mohu si dodat vlastní design?

Ano. Takovýto design s Vámi nejdříve prokonzultujeme a případně navrhneme potřebné úpravy.

Nechci, aby moje stránky byly nudné. Chci animace, různé typy stránek

To nechceme ani my! Váš web může obsahovat více typových stránek (odlišná záhlaví, menu, rozložení do více sloupců). Jednotlivé prvky mohou být animované a reagovat na akci uživatele.

Lze spojit web s eshopem?

Ano. Pokud i objednáte web i e-shop od nás, zajistíme běh webu i e-shopu na jedné jediné doméně.

Může být web ve více jazycích?

Ano. Každá stránka může být vyplněna ve více jazycích. Abychom podpořili indexaci ve vyhledávačích, má každý jazyk svou vlastní unikátní adresu.

Může mít každý jazyk webu jinou doménu?

Ano. Německá verze Vašeho webu bude přístupná na adrese .de, Česká na adrese .cz atd..

Budou na mém webu cizí reklamy?

Ne. Na webu budou pouze informace, které tam sami vložíte.

Musím pro provoz webu instalovat něco na svůj počítač?

Ne. Pro administraci vašeho webu Vám stačí internetový prohlížeč.

Lze web spojit s Google analytics?

Ano. Pro spojení vám stačí váš UA kód – lze jej zadat přímo v nastavení vašeho webu, vše ostatní již proběhne automaticky.

Kariéra