Funkcewebových stránek

Vaše webová stránka může být tvořena z nejrůznějších modulů. Každý z níže popsaných modulů pro vás zhotovíme v libovolném množství grafických variant. Vy sami pak můžete určit, jak má vypadat například fotogalerie na úvodní stránce a jak v kontaktech. 

Vyberte si funkce pro svůj web!

Editace textů

Texty do své prezentace můžete kdykoli vkládat i upravovat. K dispozici dostanete pohodlný editor, ve kterém si připravíte texty, styly, dostupné barvy a tabulky podobně jako v kancelářských programech.

Fotogalerie

Každou stránku můžete doplnit různými fotogaleriemi. Připravíme pro vás fotogalerie v různých stylech – animované, s náhledy nebo bez či posouvací, záleží jen na vašich požadavcích.

Videogalerie

Kromě fotek můžete do galerií vkládat i videa ze serverů youtube nebo vimeo. Můžete tak svým zákazníkům zprostředkovat vaše akce, videa z výroby či se jinak prezentovat.

Tvorba vlastních nabídek a menu

Strukturu své prezentace určujete vy sami. To ale není vše - sami můžete vést zákazníky také dalšími nabídkami a různými menu na vašem webu. Určete, co má vaše menu umět a získejte z něj maximum!

Blogy, rubriky a články

Pro pravidelné publikování článků nabízíme modul blogu. Blog je systém, který umožní články nejen publikovat, ale také je řadit do rubrik. Vy pak sami určujete, jaké články chcete umístit např. na hlavní straně, jaké články mají být zobrazeny v produktové nabídce a podobně. Články můžete doprovodit fotografiemi, videi nebo soubory ke stažení.

Export článků do RSS

Všechny články blogu jsou v momentě schválení/zveřejnění exportovány do vašeho RSS kanálu. Ke svým čtenářům se dostanou okamžitě!

Bannery

Váš nový web může obsahovat také systém pro vkládání bannerů. Stejně jako u fotogalerií mohou být bannery různě animovány/střídány, měněny pomocí přechodů a podobně.

Kontaktní formuláře

I různé dotazníky, objednávkové listy či kontaktní formuláře mohou být součástí Vašeho webu. Zákazníci Vás tak mohou rychle oslovit a vy získáte jejich kontakt.

Vyhledávání

Fulltextové vyhledávání umožní Vašim zákazníkům rychle najít požadované informace na celém vašem webu a zpříjemní jim jeho využívání.

Více typů stránek

Rozložení každé stránky Vašeho webu může být individuální. Připravíme pro Vás stránky s ideálním rozvržením pro potřeby vaší prezentace.

Kariéra